betclic

Michniewicz: Spadła na nas nieuzasadniona krytyka

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 07:32, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Pogoń Szczecin wygrała przed własną publicznością z Lechem Poznań 1:0 (1:0) w sobotnim spotkaniu 33. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie komentował opiekun zespołu gospodarzy, Czesław Michniewicz, cytowany przez oficjalną stronę lechitów.

- Dużo by można mówić o tym meczu. Zaczęło się od tego, że po nie najlepszym meczu w Gdańsku musieliśmy popracować nad psychiką. Na nasz zespół spadło wiele nieuzasadnionej krytyki, a to był tylko jeden mecz. Udało się oczyścić głowy. Zagraliśmy dobry mecz, z zaangażowaniem, stworzyliśmy sobie wiele sytuacji. Chciałem podziękować tym, którzy przyszli na mecz mimo niekorzystnej pogody. Mam nadzieję, że będą o tym meczu długo pamiętali, a pozostali niech żałują - komentował na gorąco. 

- Zdobyliśmy trzy punkty i to cieszy. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, wygraliśmy. Zabrakło trochę spokoju i skuteczności. Mogliśmy strzelić więcej. Cieszy mnie to, że Łukasz Zwoliński strzelił bramkę. Wierzę i wierzyłem w niego, ale także w innych zawodników. Jesteśmy dalej tą samą Pogonią co w poprzednich meczach. Lech postawił na szcześciu świeżych zawodników, obawialiśmy się, że te zmiany mogą zadecydować o wyniku meczu. Z każdą kolejną zmianą rywala, my coraz bardziej cofaliśmy się pod swoją bramkę. Udało się wygrać. W przerwie powiedziałem chłopakom, że musimy zagrać lepiej, wspiąć się na wyżyny. Zagrać szybciej, szybciej reagować, budować ustawienie - zakończył Michniewicz.
Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
jarek62
Zarejestrowany od: 738 dni
Ilość komentarzy: 204
Oceny: +573
Kibicuje:
Lech Poznań Polska
24.04.2016 / 08:49:19
No i niestety brak skutecznego strzelca typowego łowcy spowodowało to co się wydarzyło. Przykre ale gratuluję zwycięzcą.

Tabela