betclic

Miguel Falasca nie jest już trenerem Skry Bełchatów

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 20:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. skra.pl

Miguel Falasca odchodzi z PGE Skry Bełchatów. Zastąpi go w roli tymczasowego szkoleniowca Fabio Storti - przeczytamy na oficjalnej stronie klubu.

- Ostatnie wydarzenia wewnątrz drużyny sprawiły, że niestety Miguel stracił możliwość współpracy z całym zespołem. Podczas poniedziałkowego spotkania wspólnie doszliśmy do wniosku, że najlepszą decyzją będzie rozwiązanie umowy. W imieniu Zarządu oraz całego Klubu chciałem podziękować Miguelowi za serce, zdrowie i pracę, którą włożył w prowadzenie bełchatowskich siatkarzy - powiedział prezes PGE Skry, Konrad Piechocki cytowany przez oficjalną stronę internetową Skry.

Falasca w Bełchatowie pracował od 2013 roku. W tym czasie wywalczył mistrzostwo Polski oraz krajowy puchar i superpuchar. W ubiegłym sezonie wprowadził zespół do Final Four Ligi Mistrzów.

- Bełchatów na zawsze będzie ważnym miejscem w moim życiu. Jestem wdzięczny za to, że mogłem tutaj rozpocząć swoją trenerską karierę, nabyć niezbędnego doświadczenia i świętować pierwsze sukcesy - przyznał Miguel Falasca. 
Źródło: skra.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!