betclic

Mila: Chcę być gotowy na mecz z Wisłą Kraków

Ostatnia aktualizacja: 22/07/16 08:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Niestety, w spotkaniu z Górnikiem Łęczna nie będę jeszcze mógł zagrać. Ale robię wszystko, żeby być gotowym na nasz pierwszy mecz u siebie w tym sezonie z Wisłą Kraków - mówi Sebastian Mila w rozmowie z oficjalną witryną gdańszczan. Kapitan Lechii trenuje indywidualnie, dochodząc do zdrowia po kontuzji stawu rzepkowo-udowego.

Z powodu urazu Mila nie mógł zagrać w inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu Lotto Ekstraklasy z Wisłą Płock. Pomocnika Lechii zabraknie także w meczu 2. kolejki, w której gdańszczanie zagrają na wyjeździe z Górnikiem Łęczna.

- Póki co, mogę trenować tylko indywidualnie. Ćwiczę dwa razy dziennie, żeby wzmocnić mięśnie i jak najszybciej wrócić do treningów z drużyną. Chciałbym przystąpić do nich w przyszłym tygodniu i być gotowym na nasze pierwsze spotkanie u siebie w tym sezonie z Wisłą Kraków
- dodaje reprezentant Polski.

- Bardzo nerwowo ogląda się mecze swojego zespołu na ekranie telewizora. O wiele bardziej wolę być na boisku, niż tylko przyglądać się spotkaniu z boku. Wiem, że mecz z Wisłą Płock był dla chłopaków dużym ciosem, widziałem po ich twarzach, jak przeżywali tę porażkę. Czasami jednak trzeba zrobić krok do tyłu, żeby potem wykonać dwa do przodu - przekonuje Mila. 

- Jako kapitan porozmawiałem w szatni z kolegami z zespołu, chcieliśmy trochę rozładować negatywną atmosferę po porażce. Widać, że zespół jest świadomy tego, co stało się w Płocku i z niecierpliwością czeka na mecz z Górnikiem Łęczna, żeby powetować sobie stratę punktów - kończy doświadczony zawodnik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela