betclic

Mila: Cieszę się, że wróciłem na boisko

Ostatnia aktualizacja: 10/10/16 16:23, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Cieszę się, że wróciłem do treningów z drużyną i że miałem okazję zagrać w tym starciu. Co prawda nie zdobyłem żadnej bramki, ale przyjemnie jest asystować przy trafieniach kolegów - powiedział po sparingu z Wietcisą Skarszewy kapitan Biało-Zielonych Sebastian Mila dla którego był to pierwszy mecz w barwach Lechii Gdańsk po 3 miesiącach przerwy.

- Powoli wracam na boisko i nie ukrywam, że zależy mi na tym, żeby pozytywnie zaskoczyć jeszcze naszych kibiców. Mam ogromną nadzieję, że będą mnie wspierać co ułatwi mi osiągnięcie takiej dyspozycji, z której wszyscy będziemy mogli się cieszyć - dodał reprezentant Polski w rozmowie z oficjalną telewizją klubową.

Podopieczny Piotra Nowaka zgodził się, że sobotnie starcie było raczej jednostką treningową niż normalnym meczem. - Fajnie, że mogliśmy przećwiczyć pewne elementy na przeciwniku. Nie wszystkie rzeczy można przecież sprawdzić na treningu, bo nie wiadomo, jak zachowa się rywal.

Pomocnik gdańszczan podkreślił, że lubi grać w środku pola z Milosem Krasiciem. - Rzeczywiście, dobrze nam to wychodzi i lubimy ze sobą grać. Nie musimy nawet rozmawiać. Najważniejsze, żeby drużyna odnosiła zwycięstwa - podsumował reprezentant Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
bojacek
Zarejestrowany od: 266 dni
Ilość komentarzy: 567
Oceny: +3676
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Napoli Ajax Amsterdam FC Barcelona Chojniczanka Chojnice
10.10.2016 / 17:55:09
Ciężko mu będzie wbić się do "11" Lechii. Niestety to już nie ten Mila.