betclic

Mila: Do końca wierzyliśmy w awans do pierwszej ósemki

Ostatnia aktualizacja: 11/04/16 18:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Pozytywnie „spięliśmy się” z kolegami i wyszliśmy z zakrętu. Udało nam się wrócić do gry i jestem dumny z tego, że jestem kapitanem tego zespołu – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie kapitan Lechii Gdańsk, Sebastian Mila.

W obecnie trwającej kampanii ligowej reprezentant Polski rozegrał jak do tej pory dwadzieścia dwa spotkania, w tym sześć od pierwszej do ostatniej minuty. Strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował tyle samo asyst. 

Wierzyliśmy w to, że uda nam się wejść do tej pierwszej ósemki. Wierzyliśmy w to razem z trenerem, chłopakami z drużyny, władzami klubu i z naszymi kibicami. I ta wiara, poparta ciężką pracą przyniosła nam sukces – stwierdził gracz Biało-Zielonych, cytowany przez "lechia.pl".

Pozytywnie „spięliśmy się” z kolegami i wyszliśmy z zakrętu, na jakim znaleźliśmy się po rundzie jesiennej. Było bardzo trudno, bo po remisach w Zabrzu i z Termalicą dawano nam ok. 20 procent szans na miejsce w grupie mistrzowskiej. Ale jednak udało nam się wrócić do gry i jestem dumny z tego, że jestem kapitanem tego zespołu – kontynuował. 

Chcielibyśmy osiągnąć sukces dla Lechii i jej kibiców i liczę, że wspólnie damy radę. Gramy na fajnym poziomie, ale cały czas musimy pracować, żeby pewne rzeczy poprawić. Mamy jednak świetnego szkoleniowca i dzięki niemu, każdy z nas doskonali swoje umiejętności – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!