betclic

Mila: Forma rośnie. To dzięki wsparciu całego zespołu

Ostatnia aktualizacja: 14/12/15 17:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Lechia Gdańsk wygrała przed własną publicznością z Wisłą Kraków w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Po zakończeniu rywalizacji pomocnik "Biało-Zielonych" Sebastian Mila nie krył radości z uzyskanego rezultatu.

- Całym zespołem podnieśliśmy się z trudnego momentu, co jest niezwykle ważne, bo nikomu nie łatwo wyjść z takiej sytuacji. Zwłaszcza, że presja związana z występami w Lechii jest obecnie wysoka jak chyba nigdy - powiedział 33-latek cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Wbrew temu co się o nas mówiło, że nie stanowimy drużyny czy, że nie ma w niej atmosfery, to chcę podkreślić, że wcale tak nie było. Nawet w niezwykle trudnym momencie, gdy ponieśliśmy pięć porażek z rzędu, panowała między nami więź. Spotkaliśmy się, porozmawialiśmy o tym, co nas trapi, choć głównie chodziło o tematy pozaboiskowe. Dzięki temu poznaliśmy się lepiej i od razu zaczęliśmy inaczej funkcjonować na boisku, co przełożyło się na ostatnie zwycięstwa - dodał.

- Cieszę się, że mamy w drużynie tak dobrych zawodników, którzy potrafią dojść do podań i zamienić je na gole. A co do mojej dyspozycji, to czułem od pewnego czasu, że forma rośnie. Nie byłoby tego bez ogromnego wsparcia, jakie otrzymywałem i otrzymuję od kolegów z zespołu oraz prezesa Adama Mandziary
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela