betclic

Mila: Mój głód gry jest ogromny

Ostatnia aktualizacja: 08/01/17 09:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Nowy rok to nowe nadzieje i nowe perspektywy. Te, które nas czekają rysują się w dobrych barwach, więc musimy poświęcić się im w stu procentach - mówił kapitan Lechii Gdańsk Sebastian Mila, cytowany przez oficjalną stronę klubu.
 
- Mój głód gry jest ogromny, bo dużą część rundy jesiennej straciłem z powodu kontuzji. W końcówce roku dostałem swoje szanse od trenera, co dało mi dużo satysfakcji. Cieszę się, że mogłem pomóc chłopakom w tych kilku spotkaniach. Poza tym starałem się wykonywać swoją robotę jako kapitan drużyny nie tylko na boisku, ale i w szatni. Tak samo będzie na wiosnę - przekonywał Mila. - Nawet jeśli nie będę miał okazji do regularnych występów, to nie będę odpuszczał i napierał na chłopaków na treningach, by dzięki rywalizacji mogli być w najlepszej formie. A kiedy pojawię się na boisku, to chcę dać jak najwięcej jakości drużynie - dodał pomocnik Lechii.
 
- Ja poświęcam się Lechii w stu procentach, podobnie jak reszta zawodników. Dbamy o to, by nie pominąć żadnego szczegółu, pielęgnujemy to, co dobre, a złe rzeczy szybko naprawiamy. Mamy przed sobą dobrą perspektywę na nowy rok i wiążemy z nimi duże nadzieje. A jeśli chodzi o deklaracje, to składaliśmy je na początku rozgrywek, więc nie ma co ich powtarzać. Trzeba skupić się na każdym najbliższym kroku. Teraz najważniejsze są zimowe przygotowania. Chcę dobrze przepracować obóz, by od samego startu rundy wiosennej być w odpowiedniej dyspozycji - zakończył Mila.
Źródło: lechia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!