betclic

Mila wrócił do treningów. "Najważniejsze, że już nic mi nie dolega"

Ostatnia aktualizacja: 15/09/16 17:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Najważniejsze, że nic już mi nie dolega i mogłem znów wyjść na boisko. Fajne uczucie, choć jednocześnie świadomość, że potrzebuję trochę czasu, by osiągnąć optymalną formę – mówi Sebastian Mila, który w środę wrócił do zajęć z zespołem.

Obecny sezon nie jest dla pomocnika Biało-Zielonych udany. Na razie próżno było szukać Mili na boisku. Więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich i siłowni. Wszystko przez dolegliwości w kolanie. Na szczęście obyło się bez zabiegu i piłkarz w środę, po długim okresie rehabilitacji, znów zameldował się na boisku. 

Trochę to trwało, uciekło mi osiem kolejek. Nie wiem jak będzie z dziewiątą, czyli najbliższym meczem przeciwko Lechowi, ale na pewno potrzebuję jeszcze trochę czasu, by osiągnąć optymalną dyspozycję. W czasie rehabilitacji wykonywałem wiele ćwiczeń, ale wiadomo, że najważniejsze są zajęcia z piłką. Jestem po pierwszych z nich, czuję się dobrze, czekam z niecierpliwością na następne – powiedział w rozmowie z oficjalną witryną gdańszczan reprezentant Polski. 

Kapitan Lechii nie był jedynym z powracających do zajęć z zespołem piłkarzy. Po krótkiej przerwie, spowodowanej drobnymi urazami, odniesionymi w spotkaniu z Cracovią, w środę na pełnych obrotach trenowali już także Jakub Wawrzyniak oraz Grzegorz Kuświk.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela