betclic

Mila wystąpi w angielskiej telewizji

Ostatnia aktualizacja: 05/11/15 09:16, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Dwóch piłkarzy Lechii Gdańsk - Sebastian Mila i Jakub Wawrzyniak, udzieliło w środę wywiadu stacji Sky Sports, opowiadając o drodze reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy 2016 oraz swoich nadziejach związanych z turniejem we Francji - czytamy na oficjalnej stronie gdańszczan.

– Przygotowujemy serię dokumentów dla Sky Sports przed Euro 2016. Przyglądamy się poszczególnym reprezentacjom, które awansowały do finałów oraz jej gwiazdom. W waszym przypadku tą największą jest oczywiście Robert Lewandowski, z którym będziemy rozmawiali podczas najbliższego zgrupowania reprezentacji. Ale Sebastian Mila i Jakub Wawrzyniak to także ważne postaci polskiej kadry i idealni kandydaci do tego, by opowiedzieć nam o swoich wrażeniach z eliminacji i nadziejach związanych z przyszłorocznym turniejem we Francji – powiedział Oliver Manson z firmy Pitch International, pracującej na zlecenie telewizji Sky Sports w rozmowie z lechia.pl.

Wywiady zostały przeprowadzone na stadionie w Gdańsku Letnicy. Na gościach z Anglii zrobił on niesamowite wrażenie.
– Widziałem go wcześniej na jedynie zdjęciach, ale dopiero jak wszedłem na teren tego obiektu, mogłem sobie uświadomić jak wspaniale wygląda to miejsce. Naprawdę niesamowity stadion, który wygląda lepiej od większości tych, które mamy w Anglii. To taka odrobinę mniejsza wersja stadionu Emirates gdzie gra Arsenal Londyn, ale dużo ładniejsza. Podczas meczów, przy pełnych trybunach atmosfera musi być tu fantastyczna. Nie omieszkam osobiście tego kiedyś sprawdzić – dodał Manson.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
gryzior
Zarejestrowany od: 1517 dni
Ilość komentarzy: 2052
Oceny: +16723
Kibicuje:
Chelsea Londyn Wisła Kraków Polska
05.11.2015 / 10:42:03
Patrzac na cała drogę potrzeba w eliminacjach to mila i wawrzyniak rzeczywiście przyczynili się do awansu.