Milan pokonał Torino w Pucharze Włoch

Ostatnia aktualizacja: 12/01/17 23:04, Komentarzy: 1

0
1

AC Milan pokonał u siebie Torino FC 2:1 w meczu 1/8 finału Pucharu Włoch. Dzięki tej wygranej "Rossoneri" awansowali do ćwierćfinału rozgrywek.

Do przerwy prowadzili goście. Gola dla nich strzelił w 27. minucie Andrea Belotti. Gospodarze wyrównali w 61. minucie za sprawą trafienia Juraja Kucki. Trzy minuty później ekipa z San Siro zdobyła drugą i zwycięską bramkę. Na listę strzelców wpisał się Giacomo Bonaventura. Przyjezdni skończyli spotkanie w osłabieniu. W końcówce czerwoną kartkę otrzymał Antonio Barreca.

Podopieczni Vincenzo Montelli w ćwierćfinale zmierzą się z Juventusem Turyn. Obie drużyny spotkały się przed rokiem w finale tych rozgrywek, a lepsi okazali się po dogrywce "Bianconeri".