Milan przegrywał z Torino 0:2, ale zdołał doprowadzić do remisu

Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock
W poniedziałkowym meczu kończącym 20. kolejkę włoskiej Serie A padły aż cztery gole. Torino zremisowało bowiem z Milanem 2:2.

Na Stadio Olimpico di Torino emocji nie brakowało. W 21. minucie po podaniu Falque przed pole karne na uderzenie zdecydował się Ljajić, ale tor lotu piłki zmienił jeszcze Andrea Belotti. Po kilku minutach Marco Benassi zmylił Donnarummę i na tablicy wyników widniało już 2:0. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy mogło być 3:0, ale "jedenastki" nie wykorzystał Adem Ljajic.

Przyjezdni pierwszą bramkę strzelili dopiero w 55. minucie za sprawą Andrei Bertolacciego. Pięć minut później Bacca doprowadził do remisu wykorzystując rzut karny.

Przypomnijmy, iż w meczu Pucharu Włoch ekipa z Turynu przegrała z zespołem Rossonerich 1:2, a w 1. kolejce Serie A Milan wygrał 3:2.