Milan skromnie pokonał Bolognę

Ostatnia aktualizacja: 07/05/16 23:03, Komentarzy: 0

0
0

AC Milan pokonał na wyjeździe Bolonię 1:0 w meczu 37. kolejki Serie A. Zwycięskiego gola dla gości strzelił Carlos Bacca z rzutu karnego.

Gospodarze niemal przez cały mecz musieli grać w osłabieniu. W 12. minucie Amadou Diawara zobaczył drugą żółtą kartkę i musiał opuścić murawę. Tuż przed przerwą bramkarz Bolonii sfaulował w polu karnym Luiza Adriano i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Bacca i choć Angel Da Costa miał piłkę na rękawicach, to ta ostatecznie wpadła do bramki przy jego prawym słupku.

"Rossoneri" mają na swoim koncie 57 punktów i zajmują szóstą lokatę. Bolonia zgromadziła 41 "oczek" i jest na 14. miejscu. W ostatniej kolejce sezonu Milan podejmie na San Siro Romę. x Bolonia uda się natomiast do Werony na mecz przeciwko Chievo.