betclic

"Milan w ostatnich latach nie przypominał Milanu"

Ostatnia aktualizacja: 12/09/15 14:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maarten Van Damme, wikicommons

Szkoleniowiec AC Milan Sinisa Mihajlović powiedział, że po niedzielnym starciu z Interem Mediolan chciałby nadal cieszyć się fantastycznym bilansem meczów derbowych.

Dla obu zespołów będzie to czwarte bezpośrednie spotkanie w bieżącym roku kalendarzowym. W pierwszej rywalizacji padł bezbramkowy remis, natomiast kolejne dwa mecze kończyły się triumfem Rossonerich (1:0, 2:1).

- Derby Belgradu to jedne z najbardziej ognistych meczów w jakich brałem udział. Ogólnie jako trener nigdy nie przegrałem spotkania derbowego, tak więc mam nadzieję, iż w niedzielę moja passa będzie nadal trwać - powiedział Sinisa Mihajlović, cytowany przez "AC Milan Channel".

- Jeżeli będziemy grać tak jak sobie to ustaliliśmy to wszystko będzie dobrze. W ciągu ostatnich lat AC Milan w ogóle nie przypominał Milanu. Potrzeba sporo czasu, aby dokonać wszystkich potrzebnych zmian - kontynuował.

- Jestem bardzo wymagający zarówno wobec zespołu jak i siebie. Musimy pokazywać większą odwagę i wiarę. Moi podopieczni nie są dziećmi, tak więc nie będą urażeni moimi słowami - zaznaczył.

- Gra w barwach AC Milan to marzenie wielu dzieci. Gdy otrzyma się okazję do gry, to trzeba się po prostu nią cieszyć. Wydaje mi się, że moja praca w dużej mierze będzie opierać się na psychologii oraz opracowaniu planu, który zapewni zwycięstwa - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela