betclic

"Milan wkrótce będzie wielki"

Ostatnia aktualizacja: 01/10/15 07:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maarten Van Damme, wikicommons

Były reprezentant Włoch Alessandro Nesta uważa, że praca w tak dużym klubie jak AC Milan to dla Sinisy Mihajlovicia wielka szansa.

Serb przejął ekipę Rossonerich w lecie bieżącego roku. Na stanowisku menadżera pierwszej drużyny zastąpił Filippo Inzaghiego, który został zwolniony ze względu na brak pozytywnych wyników.

- On już myśli jak trener. Praca w AC Milan to dla niego ogromna szansa. Liczę na Czerwono-Czarnych. W tym roku wiele zmieniło się w tym klubie, tak więc muszą szybko znaleźć wspólny język – powiedział Alessandro Nesta, cytowany przez "Football Italia".

- Wydaje mi się, że solidne fundamenty pod nową, dużo lepszą drużynę są już położone. Jestem pewien, że już wkrótce AC Milan znów będzie wielki – zaznaczył Włoch, który w barwach mediolańskiego klubu grał w latach 2002–2012.

- Rozmawiałem przez chwilę ze swoimi byłymi kolegami z drużyny, a także z ludźmi, którzy na co dzień pracują w Milanello. Udało mi się także zamienić kilka zdań z Sinisą Mihajloviciem, właśnie rozpocząłem swoją przygodę z trenerką, tak więc obserwacja z bliska treningów i przygotowań do meczów była dla mnie bardzo interesująca – dodał 43-latek, który po raz pierwszy od momentu transferu do Montreal Impact odwiedził ośrodek treningowy AC Milan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela