Milik i Zieliński nie pomogli, Linetty pierwszy raz zdjęty, zmiennik kapitalnym strzałem dał remis [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 17:35, Komentarzy: 4

5
4

SSC Napoli przegrało na wyjeździe z Atalantą Bergamo 0:1 (0:1) w niedzielnym meczu 7. kolejki Serie A.

Na Stadio Atleti Azzurri d'Italia w ekipie z Kampanii wystąpili Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Obaj Polacy zaliczyli pełne zawody. Milik niespełna kwadrans przed końcem został ukarany żółtą kartką. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył już po dziewięciu minutach gry Andrea Petanga.

Mimo pierwszej porażki w tym sezonie wicemistrzowie Włoch utrzymali się na drugiej pozycji w tabeli. Atalanta dzięki drugiej wygranej z rzędu awansowała na dwunaste miejsce w klasyfikacji.

W innym meczu 7. kolejki Sampdoria zremisowała przed własną publicznością z Palermo 1:1 (0:0). W barwach drużyny z Genui do 64. minuty na placu gry przebywał Karol Linetty, którego zmienił Bruno Fernandes.

Zmiennik Polaka w 95. minucie strzelił dla Sampdorii gola na wagę remisu. Cały mecz w barwach zespołu z Sycylii rozegrał z kolei inny reprezentant Polski, Thiago Cionek. Ekipa z Ligurii po tym rozstrzygnięciu zajmuje piętnastą lokatę, natomiast zespół ze Stadio Renzo Barbera otwiera strefę spadkową.