Milik i Zieliński debiutują, Napoli gromi zespół Glika [VIDEO]

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zadebiutowali w barwach Napoli. Włoski klub po znakomitym meczu wygrał z AS Monaco aż 5:0.

Nasi rodacy pojawili się na boisku w 67. minucie, gdy tablica świetlna pokazywała wynik 5:0. Milik miał nawet okazję na podwyższenie rezultatu, ale jego mocne uderzenie z 86 minuty obronił bramkarz rywali.

Bohaterem spotkania był Manolo Gabbiadini - autor aż czterech bramek. Strzelcem piątego gola był Allan.

Obroną Monaco dowodził już Kamil Glik, ale był to dopiero drugi występ naszego reprezentanta w barwach nowego klubu. Poprzedni, w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, był raczej symboliczny i potrwał jedynie minutę.

SSC Napoli - AS Monaco 5:0 (2:0)
1:0 - Gabbiadini 3'
2:0 - Gabbiadini 17'
3:0 - Gabbiadini 49'
4:0 - Gabbiadini 64'
5:0 - Allan 66'

Składy:

Napoli: Rafael (70' Sepe) - Hysaj (57' Maggio), Albiol (63' Chiriches), Koulibaly (70' Luperto), Ghoulam (63' Strinić) - Allan (70' Grassi), Valdifiori (57' Jorginho), Hamsik (66' Zieliński) - Callejon (51' El Kaddouri), Gabbiadini (66' Milik), Mertens (51' Insigne).

Monaco: Badiashile - Tisserand, Glik, Jemerson (46' Raggi), Elderson (78' Beneddine) - Bakayoko (57' Ndoram), Traore (73' Moutinho) - Cavaleiro (57' Mbappe), Silva (74' Lemar), Boschilia (77' Diallo) - Love (57' Carrilo).