Milik nie do zatrzymania! Kolejny gol Polaka [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 06/03/16 16:25, Komentarzy: 16

35
16

Willem II Tilburg przegrał u siebie z Ajaksem Amsterdam 0:4 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 26. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Na Konig Willem II Stadion worek z bramkami dla gości otworzył dwie minuty przed przerwą Arkadiusz Milik. Polak pokonał golkipera rywali uderzeniem głową.

Siedem minut po wznowieniu gry podwyższył Riechedly Bazoer, a później w niespełna pięć minut do siatki gospodarzy trafili również Duńczyk Lasse Schoene i Davy Klaassen.

Milik, który zdobył swojego czternastego gola w tym sezonie (napastnik reprezentacji Polski ma również sześć asyst na swoim koncie), zaliczył kolejny pełny mecz.

Podopieczni Franka de Boera po dwudziestym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach umocnił się na pozycji wicelidera tabeli. Ekipa z Brabancji natomiast po jedenastej porażce w sezonie znajduje się tuż nad strefą spadkową.