betclic

Milik: Taka tragedia nie może się powtórzyć

Ostatnia aktualizacja: 16/11/15 18:28, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Arkadiusz Milik na dzisiejszej konferencji prasowej opowiadał o dramatycznych wydarzeniach z Paryża oraz o nieobecności Roberta Lewandowskiego.

- To, co wydarzyło się we Francji, na pewno nie napawa optymizmem. Takie zdarzenia zostają w głowie i w sercu, szczególnie w kontekście zbliżającego się EURO. Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat, możemy tylko ubolewać. Z drugiej strony do francuskiego turnieju zostało sporo czasu i mamy nadzieję, że odpowiednie służby staną na wysokości zadania i uda się zapobiec kolejnej takiej tragedii - powiedział napastnik Ajaksu Amsterdam.

- Na mistrzostwa wybierze się na pewno dużo Polaków, wielu z nich pojedzie tam z rodzinami. Taka tragedia zdecydowanie nie może się powtórzyć - dodał. 

Milk mówił również o nieobecności Roberta Lewandowskiego. Wyjaśniał, że nie czuje w związku z tym większej presji. - Nie, nie czuję dodatkowej presji. Reprezentacja jest drużyną i od każdego z zawodników powinno się tyle samo wymagać. Nie ma znaczenia, czy zagra Robert czy jakikolwiek inny napastnik. Wszyscy razem ciągniemy ten wózek do przodu, każdy gra na sto procent. Mam nadzieję, że uda nam się wywalczyć jutro dobry rezultat - zakończył.
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!