betclic

Milik: Współpraca z Piotrem Zielińskim wygląda bardzo dobrze

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 16:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Na konferencji prasowej poprzedzającej mecz eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem na pytania dziennikarza odpowiadali Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński i Grzegorz Krychowiak. Podopieczni Adama Nawałki są zgodni w tym, że każdy inny wynik niedzielnego spotkania niż zwycięstwo będzie dużą niespodzianką.

W piłce nożnej wszystko jest możliwe, ale przyjechaliśmy zdobyć 3 punkty. Mamy ogromny szacunek do Kazachstanu, lecz w niedzielę interesuje nas tylko zwycięstwo – zaznaczył na wstępie Grzegorz Krychowiak.  Wtórował mu Arkadiusz Milik: – Eliminacje mistrzostw Europy rozpoczęliśmy od wygranej z Gibraltarem, podobnie chcemy zacząć eliminacje do mistrzostw świata. 

Napastnik Napoli opowiadał także o współpracy z Piotrem Zielińskim. – Nasz współpraca z Piotrkiem jest bardzo dobra. Znamy się od 16. roku życia, jeździliśmy razem na zgrupowania kadr młodzieżowych, a teraz jesteśmy razem w Napoli. Obaj lubimy podobny styl gry. Grając w jednym klubie będziemy jeszcze lepiej się rozumieć – zapewniał Milk.

Cieszę się, że wylądowaliśmy w tej samej drużynie. Arek lubi wychodzić do gry kombinacyjnej. Trenujemy razem codziennie i nasza współpraca rzeczywiście z dnia na dzień wygląda coraz lepiej – ocenił Zieliński.

(za laczynaspilka.pl)
Źródło: laczynaspilka.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela