betclic

Milner: Wciąż mamy wiele do poprawy

Ostatnia aktualizacja: 29/01/16 14:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Doświadczony angielski pomocnik Liverpoolu, James Milner zaznaczył w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem The Reds nie pokazali jeszcze w pełni swoich piłkarskich umiejętności.

Reprezentant Synów Albionu trafił do ekipy z czerwonej części Merseyside w lecie ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej występował w Manchesterze City, dla którego rozegrał ponad 200 meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach.

- Jesteśmy obecnie w bardzo uprzywilejowanej sytuacji. Awansowaliśmy do finału Capital One Cup, a ponadto gramy jeszcze w lidze, Pucharze Anglii oraz Lidze Europy – powiedział James Milner, cytowany przez "liverpoolfc.com".

- Zdobyty puchar, nie ważne jaki, jest bardzo ważny, ponieważ buduje on pewność siebie i pozwala wkroczyć na nieodkryte do tej pory tereny – zaznaczył wicekapitan zespołu z miasta Beatlesów.

- Udało nam się dotrzeć do finału Pucharu Ligi Angielskiej, ale wciąż mamy wiele do poprawy. Jeżeli w najbliższej przyszłości wyeliminujemy błędy, to wówczas wskoczymy na jeszcze wyższy poziom. Nasza drużyna może grać jeszcze lepiej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kornel.fcl
Zarejestrowany od: 1704 dni
Ilość komentarzy: 2568
Oceny: +10571
Kibicuje:
Liverpool FC Polska Rozwój Katowice
29.01.2016 / 16:43:06
No ja też wierzę że stać was na więcej,dać czas klopowi a będzie dobrze

Tabela