betclic

"Mimo kontuzji Barcę stać na sukcesy"

Ostatnia aktualizacja: 30/09/15 17:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mooinblack / Shutterstock.com

Pomocnik FC Barcelony, Javier Mascherano przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że pomimo wielu kontuzji w składzie, jego drużyna musi pozostać skoncentrowana i walczyć o kolejne zwycięstwa.

We wtorek Katalończycy pokonali Bayer Leverkusen 2:1 w drugim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. W 60. minucie z boiska zszedł Andres Iniesta, który doznał urazu mięśnia dwugłowego prawego uda i będzie pauzował przez co najmniej cztery tygodnie.

- Musieliśmy wygrać to spotkanie. Dla końcowego wyniku kluczowy okazał się duch zespołu i nastawienie, które nigdy nie pozwala nam się poddać - powiedział 31-letni Argentyńczyk cytowany przez oficjalną stronę Barcelony.

- Ważni zawodnicy odnieśli kontuzje, ale taka jest piłka nożna. Pomimo tego naszą drużynę stać na odnoszenie sukcesów. Teraz swoją szansę otrzymają inni piłkarze, którzy wcześniej nie dostawali wielu minut na boisku - dodał.

- Ci z nas, którzy są zdrowi i prezentują odpowiednią formę, muszą pracować dalej, aby zapewniać zespołowi punkty. Reszta zawodników będzie odpoczywać, by jak najszybciej powrócić do zdrowia - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela