betclic

"Mimo spadku dostaliśmy owację od kibiców"

Ostatnia aktualizacja: 14/05/16 20:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Oprócz samego meczu chciałbym powiedzieć, że obserwując ekstraklasę pierwszy raz zetknąłem się z tym, że zespół, który spada i wiadomo, że zawaliliśmy, dostał owacje od kibiców. Do tej pory jestem w szoku – powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu z Wisłą Kraków (3:4) szkoleniowiec Podbeskidzia Bielsko-Biała, Robert Podoliński.

Gole dla Górali, którzy ostatecznie spadli z Ekstraklasy, strzelali Robert Demjan oraz Samuel Stefanik (dwie). Natomiast na listę strzelców po stronie gości sobotniego starcia wpisywali się odpowiednio Paweł Brożek, Rafał Boguski, Zdenek Ondrasek oraz Krzysztof Mączyński.

Gdyby nie okoliczności i wynik końcowy to mecz dla postronnego kibica mógł być bardzo przyjemny. W tym meczu stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych niż we wszystkich pozostałych meczach rundy finałowej. Myślę, że to miało decydujący wpływ na miejsce, w którym jesteśmy – przyznał były opiekun Cracovii, cytowany przez "tspbb.pl".

Oprócz samego meczu chciałbym powiedzieć, że obserwując ekstraklasę pierwszy raz zetknąłem się z tym, że zespół, który spada i wiadomo, że zawaliliśmy, dostał owacje od kibiców. Do tej pory jestem w szoku, chciałbym tym ludziom podziękować i choćby z tego względu warto żeby jak najszybciej ekstraklasa do Bielska powróciła – zaznaczył.

W tym tygodniu jestem umówiony na spotkanie z władzami klubu i po nich i ja i piłkarze na pewno dowiemy się więcej. Mam jedną rzecz, której bardzo żałuje, to jest poczucie żalu, że pracowałem tu tak krótko, bo pracowało mi się tu bardzo dobrze – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela