Mistrz Rosji wygrał na wyjeździe z Terekiem Grozny

facebook.com/fcspartak/
Terek Grozny przegrał u siebie ze Spartakiem Moskwa 1:2 (0:1) w meczu otwierającym zmagania 13. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na Akhmat-Arena prowadzenie przyjezdnym zapewnił płaskim strzałem z pola karnego w długi róg Dienis Głuszakow.
Wyrównał dwadzieścia minut przed końcem z rzutu karnego Brazylijczyk Rodolfo, ale zaledwie dwie minuty później po świetnej akcji Brazylijczyka Luiza Adriano z bliska skierował piłkę do siatki Paragwajczyk Lorenzo Melgarejo, rozstrzygając losy konfrontacji.
Zespół z Czeczenii doznał w ten sposób drugiej z rzędu porażki i spadł na szóstej pozycji w tabeli. Obrońcy tytułu natomiast dzięki drugiej wygranej z rzędu awansowali na piąte miejsce w klasyfikacji.