betclic

"Mistrz? Wszystko wskazuje na Legię"

Ostatnia aktualizacja: 10/08/15 16:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

W rozmowie z dziennikiem "Polska The Times" Andrzej Strejlau, były trener m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski, ocenił szanse legionistów na tytuł mistrzowski, krytykując przy okazji politykę transferową stołecznego klubu.

- Dziwią mnie opinie, że Superpuchar to wypadek przy pracy. Lech po prostu postawił twarde warunki, był świetnie dysponowany i wygrał. Trzeba zauważyć, że od tamtego meczu Lech gra słabiej. W przyszłym roku minie 20 lat, od kiedy polski zespół grał w Lidze Mistrzów. Zobaczymy, kto zdobędzie tytuł w tym sezonie. Ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na Legię - powiedział.

- Jeżeli chodzi o Nikolicia, to po pierwsze ja bym nie zrezygnował z usług Orlando Sá. Mimo że czytałem o jego zachowaniu. Pieniądze szanują wszyscy, trzeba umieć podporządkować sobie piłkarza. A jeśli ktoś ma z tym problemy, trzeba to wiedzieć przed jego sprowadzeniem. Sprawdzić nie tylko umiejętności, ale też charakter - dodał Strejlau.

Źródło: Polska The Times
Dodaj komentarz
Junior
KoksiQ
Zarejestrowany od: 1703 dni
Ilość komentarzy: 55
Oceny: +258
Kibicuje:
Arsenal Londyn Polska Sevilla Włókniarz Zelów
10.08.2015 / 17:38:43
W tym sezonie zdecydowanie Legia. Wszystkie transfery im odpaliły, Nikolic mega pozytywne zaskoczenie. Nawet Zlatan z Legii dobrze się prezentuje, nie wspominając już o Gulherme. Lech zawodzi na razie, Lechia to już totalne dno, po Śląsku i Legii nie spodziewałbym się walki nawet o 3 lokate. Nie ma innego wyjścia niż Legia.

Tabela