"Mistrzostwo? Niemożliwe. Może Tom Cruise dałby radę"

Ostatnia aktualizacja: 21/11/15 19:25, Komentarzy: 3

1
3

Jose Mourinho nie ma wątpliwości - w tym sezonie Chelsea Londyn nie ma już szans na tytuł mistrzowski.

Portugalczyk zapytany o szanse na wywalczenie mistrzostwa w obecnym sezonie odpowiedział - Jeśli pytacie mnie o tytuł, to odpowiem "misja niemożliwa". Być może Tom Cruise dałby radę.

O dzisiejszym wygranym 1:0 spotkaniu z Norwich City mówił - Powinniśmy prowadzić po pierwszej połowie. W drugiej powinniśmy strzelić, zanim zdobyliśmy bramkę. Szansa, jaką zmarnowaliśmy w ostatniej minucie pierwszej połowy, była niesamowita.

- Trafiliśmy w poprzeczkę tuż po strzeleniu gola na 1:0, co by zabiło mecz. A potem sytuacja była delikatna, zwłaszcza kiedy wszystko nie idzie po naszej myśli i nigdy nie mamy szczęścia. Postawiliśmy się właśnie w takiej sytuacji w ostatnich czterech minutach, gdy rywal miał rzut z autu, rzut rożny i rykoszet, i kiedy mogliśmy stracić dwa punkty - podsumował Mourinho.
Źródło: goal.com