betclic

"Mistrzostwo to stan duszy Legii"

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 11:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jesteśmy zadowoleni z tego, jak nasi nowi piłkarze wkomponowali się w drużynę, ale cały czas poszukujemy. Okienko transferowe jest jeszcze otwarte. Jeżeli jeszcze jakiś piłkarz nas zainteresuje, to będziemy myśleć - powiedział w niedawnym wywiadzie Stanisław Czerczesow, opiekun Legii Warszawa, cytowany przez oficjalną stronę warszawskiego klubu.

 

Szkoleniowiec odniósł się do niedawnych doniesień o wieloletnim kapitanie legionistów: - Nie należy wymyślać jakichś negatywnych historii o Ivicy Vrdoljaku. Zresztą, dokładnie na ten temat wypowiedziałem się w opublikowanym w czwartek wywiadzie. Z Chorwatem nie ma żadnego problemu. Proszę zapoznać się z oficjalnym komunikatem Klubu na jego temat.

 

Jak będzie wyglądała gra Legii w drugiej części sezonu? - Grając z każdym przeciwnikiem, trzeba przejawiać inicjatywę. Nie mówię tutaj o agresji. Robiliśmy to już jesienią, natomiast wszystko będzie wynikało z tego, jak będzie układać się gra - opowiadał trener.

 

- Mistrzostwo to jest stan duszy Legii. Od tego trzeba zacząć. Do tego jesteśmy przygotowani i musimy zdobyć mistrzostwo. Gdy przyszedłem do Legii, mieliśmy dziesięć punktów straty do lidera. Udało nam się już odrobić pięć "oczek" straty. Myślę, że idziemy dobrą drogą - zakończył.

Źródło: legia.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!