betclic

Młody bramkarz Lecha: Dla mnie najważniejszy jest ciągły rozwój

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 15:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. lechpoznan.pl

Na każdym treningu robię wszystko, żeby przekonać do siebie trenera. Mam nadzieję, że z dnia na dzień moje szanse w zespole rosną. Dla mnie, jako dla młodego zawodnika, najważniejszy jest ciągły rozwój – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie bramkarz Lecha Poznań, Miłosz Mleczko.

17-latek, który jest wychowankiem ekipy ze stolicy Wielkopolski, od lipca trenuje wraz z pierwszym zespołem Kolejorza. W ostatnim sparingu z Olimpią Grudziądz (2:1) zagrał dwadzieścia sześć minut i zachował czyste konto. 

Pierwsze dni z nowym sztabem oceniam bardzo pozytywnie. Ciężko pracujemy i przygotowujemy się do kolejnego spotkania ligowego. Mam nadzieję, że nasz wysiłek będzie przynosić owoce w postaci zwycięstw – przyznał Miłosz Mleczko, cytowany przez "lechpoznan.pl".

Na każdym treningu robię wszystko, żeby przekonać do siebie trenera. Mam nadzieję, że z dnia na dzień moje szanse w zespole rosną. Dla mnie, jako dla młodego zawodnika, najważniejszy jest ciągły rozwój – kontynuował.

Na razie nie myślę o tym, co będzie za kilka miesięcy. Liczy się to, co jest dzisiaj i fakt, że dostałem szansę na pokazanie swoich umiejętności w pierwszym zespole – dodał niezwykle utalentowany golkiper.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!