betclic

Młody napastnik dłużej w Manchesterze United

Ostatnia aktualizacja: 26/09/15 12:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

James Wilson podpisał czteroletni kontrakt z Manchesterem United. Umowa zawiera również opcję przedłużenia o dodatkowy rok.

19-letni napastnik jest w klubie od siódmego roku życia. Do pierwszej drużyny dołączył w sezonie 2013/14, gdy prowadził ją Ryan Giggs.

- Jestem tu od dawna i cieszę się z czasu, jaki tutaj spędziłem. Dorastanie w tym klubie było niesamowitym doświadczeniem i chcę nadal rozwijać się jako piłkarz Manchesteru United - powiedział Wilson cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się podpisać nowy kontrakt. Z niecierpliwością czekam na występy w drużynie przez wiele następnych lat - dodał.

Również menedżer "Czerwonych Diabłów", Louis van Gaal nie krył zadowolenia z pozostania młodego piłkarza na Old Trafford.

- James jest jednym z najzdolniejszych młodych angielskich zawodników i bardzo się cieszę, że podpisał nową umowę. Jest niezwykle utalentowanym napastnikiem, który nadal będzie się rozwijał. Jestem przekonany, że czeka go piękna przyszłość - podsumował Holender.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!