betclic

Młody zawodnik Wisły: Ten mecz był dla mnie sporym wydarzeniem

Ostatnia aktualizacja: 12/11/16 16:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Piotr Drabik, wikipedia

W piątkowym meczu Kraków - Lwów zwycięstwo odniosła drużyna z Ukrainy wygrywając 4:0. Duet trenerski Kmiecik-Sobolewski postanowił dać w tym spotkaniu szansę trójce młodych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w zespole Centralnej Ligi Juniorów. Jednym z takich zawodników był Jakub Ptak, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.

- Owszem było to bardzo ważne spotkanie, ale ja bardziej traktowałem ten mecz jako możliwość pokazania się trenerowi. Wierzę, że mi się to udało i pozwoli mi rozwijać dalej moją przygodę z piłką - przyznał Ptak w rozmowie z oficjalną witryną krakowian. 

Po ostatnim gwizdku sędziego młodzieniec w kilku słowach ocenił swój występ: - Jestem z siebie dzisiaj zadowolony. Zawsze jednak można zagrać lepiej i dać z siebie więcej. Po wejściu miałem kilka dobrych zagrań, ale zdarzyło się tez podać niedokładnie. Ogólnie jednak oceniam swój występ na plus - mówił. 

- Możliwość gry w pierwszym zespole, nawet w sparingu, to dla mnie i kolegów spore wydarzenie. Dla nas to zastrzyk pozytywnej energii, który mobilizuje do dalszej pracy- zakończył Jakub Ptak, który w tym roku obchodził swoje 18. urodziny.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!