betclic

"Młoty" rozgromiły "Lwy", skuteczny Świderski

Ostatnia aktualizacja: 03/04/16 09:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Żużlowcy Leicester Lions ulegli wysoko u siebie The Lakeside Hammers 33:56 w jedynym sobotnim spotkaniu brytyjskiej Elite League.

Spośród czwórki Polaków biorących udział w tych zawodach najkorzystniej zaprezentował się Piotr Świderski. Nowy żużlowiec Unii Tarnów wygrał dwa biegi i zdobył w czterech swoich startach osiem punktów.

Liderujące w tabeli "Młoty" do drugiego z rzędu wyjazdowego zwycięstwa poprowadził Andreas Jonsson. Szwed był znakomicie dysponowany w sobotę i zapisał na swoim koncie trzynaście punktów z dwoma bonusami. "Oczko" mniej z trzema bonusami uzbierał Richard Lawson.

Honor "Lwów", które doznały drugiej porażki, próbował ratować Josh Auty. Startujący z pozycji rezerwy Brytyjczyk w sześciu swoich biegach zdobył dziewięć punktów z dwoma bonusami. Bardzo słabo spisali się pozostali Polacy.

Grzegorz Walasek w czterech swoich startach przywiózł cztery punkty. Dwa mniej w czterech próbach dołożył Szymon Woźniak, a bez punktu w trzech wyścigach zawody zakończył Sebastian Ułamek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!