MLS: Czerwona kartka Didiera Drogby

Ostatnia aktualizacja: 01/08/16 10:27, Komentarzy: 2

0
2

DC United zremisowało na własnym stadionie 1:1 z Montrealem Impact w meczu MLS. W 81. minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został napastnik gości, Didier Drogba.

Gospodarze wyszli na prowadzanie w 20. minucie gry. Taylor Kemp dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, a najwyżej w polu karnym wyskoczył Patrick Mullins, który pokonał bramkarza rywali strzałem głową.

Później czerwoną kartkę otrzymał Drogba. 38-letni piłkarz po jednym z fauli, kopnął jednego z zawodników bez piłki. Mimo gry w osłabieniu, goście doprowadzili do wyrównania. W 86. minucie spotkania trafienie zaliczył Hernan Bernardello, po mocnym strzale sprzed pola karnego.

Remis padł również w spotkaniu Chicago Fire z New York Red Bulls. Gole dla zespołu z Nowego Jorku padły po samobójczym trafieniu Matta Polstera i strzale Bradley'a Wrighta-Phillipsa, a bramki dla gospodarzy strzelili David Accam i Matt Polster.

Liderem Konferencji Wschodniej MLS jest obecnie New York City z przewagą czterech punktów nad New York Red Bulls. Na zachodzie prowadzi FC Dallas, które ma o sześć punktów więcej niż Colorado Rapids.