MLS: Dziewiąte zwycięstwo Colorado Rapids

Ostatnia aktualizacja: 19/06/16 09:10, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze Colorado Rapids pokonali u siebie Chicago Fire 2:1 w spotkaniu Major League Soccer. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni umocnili się na prowadzeniu w klasyfikacji Konferencji Zachodniej.

Na Dick's Sporting Goods Park w Commerce City na przedmieściach Denver kibice wszystkie bramki zobaczyli dopiero w drugiej połowie. Miejscowym prowadzenie dał trzynaście minut po zmianie stron Irlandczyk Kevin Doyle.

Dziewięć minut przed końcem wyrównał Joey Calistri, ale minutę przed upływem regulaminowego czasu gry cenne trzy punkty dał gospodarzom Gwatemalczyk Marco Pappa. Ekipa z Wietrznego Miasta doznała w ten sposób szóstej porażki w bieżących rozgrywkach i zamyka tabelę Konferencji Wschodniej.