MLS: Gol byłego snajpera Sunderlandu

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 11:41, Komentarzy: 0

0
0

Houston Dynamo zremisowało przed własną publicznością w meczu 23. kolejki amerykańskiej Major League Soccer z Toronto FC 1:1 (1:1). Dla kanadyjskiej ekipy jest to siódmy podział punktów w bieżącym sezonie.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił dla gospodarzy już w 8. minucie Cristian Maidana. Natomiast do wyrównania doprowadził Jozy Altidore. Były snajper angielskiego Sunderlandu na listę strzelców wpisał się w 24. minucie rywalizacji.

Warto zaznaczyć, że drużyna z BBVA Compass Stadium kończyła ten mecz w osłabieniu, po tym jak w drugiej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy czerwoną kartkę obejrzał boczny defensor Abdoulie Mansally. 27-latek w tej kampanii zaliczył trzynaście występów.

Podopieczni Wade'a Barretta na tym etapie rozgrywek plasują się na ostatnim miejscu w Konferencji Zachodniej. Natomiast Toronto FC zajmuje "na wschodzie" drugą lokatę. Najlepszym zespołem, bez podziału na konferencje, jest w tym momencie FC Dallas.