MLS: Gol Lamparda tylko honorowy [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 11/07/16 08:53, Komentarzy: 0

0
0

Sporting Kansas City pokonał przed własną publicznością New York City FC 3:1 (2:1) w spotkaniu Major League Soccer rozegranym w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego.

Na murawie Sporting Park prowadzenie miejscowym dał już po ośmiu minutach Benny Feilhaber, dobijając piłkę z bliska. Wyrównał sześć minut później, po składnej zespołowej akcji, płaskim strzałem tuż przy słupku Anglik Frank Lampard.

Radość przyjezdnych nie trwała jednak długo. Po niespełna kolejnych dwóch minutach Kolumbijczyk Jimmy Medranda zdecydował się na uderzenie z dystansu i po błędzie bramkarza gości piłka wpadła do siatki.

Trzecie zwycięstwo w czterech ostatnich meczach i zarazem ósme w sezonie przypieczętował sześć minut po zmianie stron strzałem z bliska Ike Opara. Dzięki temu ekipa z Missouri umocniła się na piątym miejscu w tabeli Konferencji Zachodniej. Nowojorczycy natomiast doznali szóstej porażki w bieżących rozgrywkach, ale pozostali na czele klasyfikacji Konferencji Wschodniej.