MLS: Kolejny gol Lamparda, New York City przegrało na Gillette Stadium

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 10:16, Komentarzy: 3

0
3

New England Revolution pokonało przed własną publicznością w meczu 29. kolejki amerykańskiej Major League Soccer ekipę New York City FC 3:1 (2:0). Dla gospodarzy niedzielnego starcia jest to ósme zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Do przerwy drużyna z Foxborough prowadziła, po golach Juana Agudelo i Lee Nguyena, różnicą dwóch bramek. Tuż po zmianie stron trafienie kontaktowe zanotował Frank Lampard, ale ostatnie słowo należało ponownie do The Revs, a dokładniej Diego Fagundeza, który wynik spotkania ustalił definitywnie w 58. minucie.

Warto zaznaczyć, że przyjezdni kończyli ten mecz w osłabieniu, po tym jak bezpośrednią czerwoną kartkę w 86. minucie rywalizacji obejrzał Federico Bravo. To pierwsza "czerwień" 22-letniego Argentyńczyka w tym sezonie.

Ekipa prowadzona przez Patricka Vieirę na tym etapie rozgrywek plasuje się na drugim miejscu w Konferencji Wschodniej. Natomiast New England Revolution zajmuje, również "na wschodzie", siódmą lokatę. Najlepszą drużyną, bez podziału na konferencje, jest w tym momencie FC Dallas.