MLS: Podział punktów na Toyota Park

Ostatnia aktualizacja: 14/10/16 08:32, Komentarzy: 0

0
0

Chicago Fire zremisowali u siebie z Columbus Crew 2:2 (0:1) w pierwszym spotkaniu piątkowej nocy czasu polskiego w Major League Soccer.

Na Toyota Park w Bridgeview obie bramki dla gości zdobył Adam Jahn. Efektowna była zwłaszcza druga, wyrównująca na dziesięć minut przed końcem zawodów.

Gole dla gospodarzy padły na początku drugiej połowy, kiedy to w niespełna cztery minuty najpierw niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Michael Parkhurst, a później na listę strzelców wpisał się Holender Michael de Leeuw.

Po dwunastym podziale punktów w tym sezonie drużyna z Ohio pozostała na ósmym miejscu w Konferencji Wschodniej, natomiast zespół z Wietrznego Miasta zremisował po raz dziesiąty w bieżących rozgrywkach i zamyka klasyfikację, już bez szans na awans do fazy play off.