MLS: Remis drużyny Perquisa z New York City

Ostatnia aktualizacja: 19/05/16 21:36, Komentarzy: 0

0
0

FC Toronto zremisowało na własnym stadionie 1:1 z New York City w meczu MLS. Polski obrońca, Damien Perquis całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych gospodarzy.

Pierwszego gola na BMO Field zdobyli goście. W 14. minucie gry, Kwadwo Poku wbiegł z piłką w pole karne, minął zwodem rywala i oddał strzał, który trafił w okienko bramki Clintona Irwina. Kanadyjska drużyna doprowadziła do wyrównania trzy minuty przed przerwą. Will Johnson otrzymał podanie od Joshuy Williamsa i z bliska skierował piłkę do pustej bramki.

Po remisie New York City jest liderem Konferencji Wschodniej. Zespół z Toronto ma o dwa punkty mniej i zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

Kolejnym rywalem drużyny prowadzonej przez Patricka Vieirę będzie New York Red Bulls. Toronto w sobotę zmierzy się z Columbus Crew.