MLS: Siódme zwycięstwo Philadelphia Union, hat-trick Alberga

Ostatnia aktualizacja: 23/06/16 09:02, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze Philadelphia Union pokonali u siebie Chicago Fire 4:3 (3:1) w najciekawszym spotkaniu Major League Soccer rozegranym w nocy z środy na czwartek czasu polskiego

Na murawie Talen Energy Stadium już po dwóch minutach gry prowadzenie przyjezdnym dał Ghańczyk David Accam. Dziewięć minut później Jonathan Campbell niefortunnym odbiciem do własnej bramki doprowadził do wyrównania, a potem bramkarza gości trzykrotnie zaskoczył Holender Roland Alberg.

Rozmiary porażki zespołu z Michigan zdołali jeszcze zmniejszyć Rumun Razvan Cocis i Senegalczyk Iyane Thiam Khaly, ale miejscowi nie pozwolili już sobie odebrać wygranej.

Dzięki siódmej wygranej w sezonie drużyna z Filadelfii umocniła się na prowadzeniu w Konferencji Wschodniej. Na drugim miejscu, mimo porażki w Salt Lake City 1:2, pozostali New York Red Bulls. Ekipa z Chicago po siódmej porażce w bieżących rozgrywkach nadal zamyka klasyfikację.