MLS: Szóste zwycięstwo obrońców tytułu

Ostatnia aktualizacja: 27/06/16 08:46, Komentarzy: 0

0
0

Portland Timbers pokonali u siebie Houston Dynamo 3:2 (0:2) w jedynym meczu Major League Soccer rozegranym w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Na Providence Park do przerwy zdecydowanie lepsi byli goście, po tym jak w niespełna trzy minuty do siatki miejscowych trafili Andrew Wenger oraz Will Bruin.

Po zmianie stron jednak kontaktowego gola dla gospodarzy zdobył Argentyńczyk Lucas Melano, a w samej końcówce dwukrotnie z rzutów karnych nie pomylił się jego rodak Diego Valeri.

Broniącą tytułu drużyna z Oregonu odniosła w ten sposób szóste zwycięstwo w tym sezonie i przesunęła się na piątą pozycję w tabeli Konferencji Zachodniej. Zespół z Teksasu natomiast po ósmej porażce w bieżących rozgrywkach jest nadal na ostatnim miejscu w tej klasyfikacji.