betclic

Modrić: Musimy pokazać charakter. Jesteśmy Realem

Ostatnia aktualizacja: 22/11/15 17:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock

Luka Modrić po meczu z Barceloną opowiadał o przyczynach porażki i zapewnił, że Real Madryt podniesie się po przegranej.

- To dla nas trudny moment. Nie myśleliśmy, że przegramy i będziemy grać tak źle. Musimy uczyć się na własnych błędach - stwierdził po wczorajszym El Clasico cytowany przez serwis goal.com.

- Nie sądzimy, żeby to był problem postawy, lecz nie wiemy dokładnie, co jest przyczyną wysokiej porażki. Nie graliśmy jak drużyna, a jeśli nie jesteś odpowiednio zorganizowany przeciwko Barcelonie, to się kończy w ten sposób - przyznał reprezentant Chorwacji.

- Są świetną drużyną, jeśli mają miejsce do gry i to było problemem. Nie byliśmy zorganizowani na boisku i zostawiliśmy im za dużo miejsca - ocenił.

- Musimy grać jako zespół, bo gdy to robimy i każdy z nas walczy, to jesteśmy naprawdę dobrzy. To nie pierwszy raz, kiedy się nam to zdarzyło i musimy się poprawić - stwierdził Modrić.

- Musimy teraz pokazać charakter. Jesteśmy Realem Madryt i nie możemy tracić już punktów. Musimy poradzić sobie z tą sytuacją - zakończył.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela