betclic

"Mogliśmy pokonać Manchester City"

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 20:21, Komentarzy: 1

0
1
Fot. southamptonfc.com

Southampton zremisował na wyjeździe z Manchesterem City 1:1 w niedzielnym meczu angielskiej Premier League. Sam McQueen, lewy obrońca "Świętych", nie był jednak w pełni zadowolony z tego wyniku.

- Zawsze cieszymy się, kiedy zdobędziemy punkt na ich stadionie. Mogliśmy jednak sięgnąć po trzy - powiedział McQueen, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jestem trochę sfrustrowany z powodu kilku moich decyzji i błędów w tym meczu. W sumie, to nie jestem za bardzo rozczarowany, po prostu jestem gotowy, aby otrzymać swoją kolejną szansę - podkreślił.

21-latek zaledwie w minionej kolejce zadebiutował w Premier League w wygranym meczu z Burnley 3:1. Następnie wystąpił na San Siro w Lidze Europy, a w niedzielę pomógł swojej drużynie zdobyć punkt na Etihad.

- Chcę po prostu grać coraz więcej. Choć jestem zmęczony, to już chcę jak najszybciej się odbudować, aby być gotowym na środę. Jestem pewien, że będę gotowy do gry i liczę na kolejną szansę, jeśli tylko menedżer będzie tego chciał, będzie mnie potrzebował, czy też uzna, że jestem gotowy - stwierdził.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7250
Oceny: +20439
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 09:42:26
No Święci bravo! Ciekawe jak długo się utrzyma w tym klubie. ;)

Tabela