betclic

"Moi gracze wiedzą, gdy robią błąd. Media nie"

Ostatnia aktualizacja: 02/10/15 15:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Pal2iyawit / Shutterstock.com

Od czasu, gdy Premier League przybrała obecny kształt, czyli od sezonu 1992/1993, Chelsea tylko raz zgromadziła mniej punktów w pierwszych siedmiu meczach, niż to się stało teraz. Również menedżer The Blues przyznaje, że jest to dla niego pewna nowość.

- Obecną sytuację oceniłbym jako najgorszy okres w mojej karierze. Z najgorszymi wynikami, jakie osiągałem - powiedział Jose Mourinho.

- Uważam to za świetne doświadczenie, ale nie chciałbym go powtarzać. Chcę to zakończyć i znów wygrywać mecze. Myślę, że to, co się teraz dzieje z zespołem, spadło na mnie zbyt późno, jakieś 15 lat za późno - ocenił.

- To powinno się zdarzyć po dwóch, trzech czy czterech latach mojej kariery. Ale to pomoże mi być lepszym. Na pewno nie jest to największe wyzwanie, przed jakim stałem. To po prostu najgorsze wyniki - dodał.

Portugalczyk został też poproszony o odniesienie się do sposobu, w jaki w tej sytuacji traktuje swoich zawodników. Ale zamiast odpowiedzieć, odparował dziennikarzom:

- Piłkarze wiedzą, kiedy popełniają błędy. Nie wiem, jak jest w waszych biurach, ale wygląda na to, że nikt się tam waszymi błędami nie przejmuje - zakończył.

Jutro Chelsea zmierzy się na swoim stadionie z Southampton.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!