betclic

Mójta: Czysta karta dla piłkarzy? Nie ma na to czasu

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 21:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Wisły)

- Nie ma czasu na to, żebyśmy jako piłkarze mieli czystą kartę. Nowi trenerzy? Głównie z nazwy, bo pracują z nami od początku, więc myślę, że wiedzą jak każdy zawodnik wygląda. A każdy z nas trenuje po to, żeby czekać na tę szansę. Aby być w stu procentach przygotowanymi na to, że w meczu się zagra i aby tę szansę wykorzystać - mówi Adam Mójta przed sobotnim wyjazdowym starciem z Pogonią Szczecin.

Absencje ze względu na kartki i urazy sprawiają, że przed doświadczonym obrońcą może otworzyć się szansa na powrót nawet do wyjściowej jedenastki. - Szkoleniowcy o tym decydują. Każdy, kto otrzyma taką możliwość - czy to w pomocy, czy to w obronie - będzie chciał z niej skorzystać. A oczywiście decyduje trener i cały sztab - zaznacza były piłkarz Sandecji Nowy Sącz cytowany przez oficjalną witrynę krakowian.

- Myślę, że jest paru zawodników, którzy wykonują stałe fragmenty gry. W Bielsku wykonywałem je tylko ja. Tutaj są choćby Krzysztof Mączyński, czy Denis Popović. Pewnie wynika to z tego, choć sądzę, że nie jestem jeszcze w takiej dyspozycji jak byłem w Podbeskidziu. Ciężka praca i zaufanie trenera mogą spowodować, że te statystyki wrócą - odpowiada defensor pytany o nieco mniej efektowne statystyki bramkowe po rzutach wolnych niż w poprzednich rozgrywkach.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela