Jest gol dla Monaco, ale goście potrzebują jeszcze trzech

Shutterstock
W pierwszym rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów mierzą się dziś Juventus oraz Monaco.

Tydzień temu Stara Dama wygrała na wyjeździe 2:0 i postawiła rywali w wyjątkowo trudnej sytuacji. Choć dla ekipy z Księstwa już ten etap rozgrywkowy i tak jest ogromnym sukcesem.

Już w 10 minucie konieczna była zmiana. Kontuzjowanego Khedirę zastąpił Marchisio.

W 25 minucie kapitalną interwencją po strzale Mandżukicia popisał się Subasić, który uratował gości od straty bramki.

Co się odwlecze, to nie uciecze. W 33 minucie Mandżukić otworzył wynik spotkania, wykorzystując dośrodkowanie Alvesa. Uderzenie głową obronił jeszcze Subasić, ale przy dobitce był bezradny.

W 44 minucie Dani Alves dał kolejny pokaz techniki, podwyższając na 2:0 pięknym wolejem. Do przerwy więcej goli już nie padło.

W 69 minucie Mbappe zdobył kontaktową bramkę dla Monaco, wykorzystując podanie Moutinho.

A oto składy, jakie obaj trenerzy desygnowali na to spotkanie:

Juventus: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Khedira; Dani Alves, Dybala, Mandzukic; Higuaín

Monaco: Subasic; Raggi, Jemerson, Glik, Sidibé; Mendy, Moutinho, Bakayoko, Bernardo Silva; Falcao, Mbappé
Źródło: Twitter/własne