Monaco pokonało Troyes na własnym stadionie

AS Monaco wygrało przed własną publicznością z Troyes AC 3:1 (2:0) w 27. kolejce francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Louis II pierwszego gola obejrzeli w 25. minucie rywalizacji. Wówczas Guido Carrillo wykazał się refleksem i głową skierował piłkę do siatki. Niecały kwadrans później 24-latek podwyższył prowadzenie swojej drużyny, wykorzystując dośrodkowanie Andrei Raggiego.

Dziesięć minut przed końcem bramkę kontaktową dla gości zdobył Babacar Gueye, który strzałem głową pokonał interweniującego Danijela Subasicia. Rezultat na 3:1 ustalił Kylian Mbappe Lottin w doliczonym czasie gry.

Monaco odniosło w ten sposób trzynaste zwycięstwo w lidze i umocniło się na drugim miejscu w tabeli. Troyes przegrało z kolei siedemnasty mecz i zajmuje ostatnią lokatę.