Monaco rozbiło Nantes, asysta Kamila Glika [VIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
AS Monaco wygrało przed własną publicznością z FC Nantes 4:0 (3:0) w niedzielnym meczu 28. kolejki francuskiej Ligue 1.

Jednym z wyróżniających się zawodników w spotkaniu rozegranym na Stade Louis II był Kylian Mbappe, który zdobył dwie bramki. 18-latek wpisał się na listę strzelców w 4. i 45. minucie rywalizacji.

Pozostałe dwie bramki dla Monaco strzelili Valere Germain oraz Fabinho, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Przy trafieniu na 2:0 (Germaina) asystę zaliczył Kamil Glik.

Reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut w barwach gospodarzy. Natomiast całe spotkanie na ławce rezerwowych gości przesiedział Mariusz Stępiński.

AS Monaco zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1. Natomiast FC Nantes znajduje się na dwunastej pozycji.