Monaco zremisowało z Caen w lidze

cht!, wikipedia
Piłkarze AS Monaco zremisowali przed własną publicznością z SM Caen 1:1 (0:0) w meczu 16. kolejki francuskiej Ligue 1.

Kibice zgromadzeni na Stade Louis II na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do drugiej części gry. Jedenaście minut po przerwie gospodarze wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Guido Carrillo, któremu asystował Almamy Toure.

Goście doprowadzili do wyrównania w końcówce rywalizacji. Do siatki miejscowych trafił Ronny Rodelin, a podawał mu Syam Ben Yousseff.

Podopieczni Leonardo Jardima mają na swoim koncie 25 punktów i zajmują aktualnie siódme miejsce w tabeli Ligue 1. Natomiast zespół Caen wywalczył cztery "oczka" więcej i znajduje się na drugiej pozycji.