betclic

Monk: Z Manchesterem pokażemy najlepszy futbol

Ostatnia aktualizacja: 30/08/15 14:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Christopher Elkins, wikicommons

Menedżer Swansea City, Garry Monk ma nadzieję, że jego zespół podtrzyma dobrą passę w lidze i zwycięży w niedzielnym spotkaniu z Manchesterem United. W nowym sezonie Premier League "Łabędzie" nie przegrały jeszcze żadnego meczu.

- Nie powiedziałbym, że nie obawiamy się Manchesteru United, ale w tej chwili powinniśmy skupić się tylko i wyłącznie na naszej grze. Chcemy grać najlepiej jak potrafimy, zwłaszcza przeciwko wielkim zespołom, które są na nieco wyższym poziomie. Musimy upewnić się, że zaprezentujemy nasz najlepszy futbol - powiedział Monk cytowany przez "Sky Sports".

- To trudne, ponieważ mierzymy się z bardzo dobrymi drużynami. Manchester United ma wyjątkowo mocny skład i w tym roku pokazuje prawdziwą siłę tej ligi. Nie możemy się doczekać spotkania. Mieliśmy dobry start i chcemy to kontynuować
- dodał.

Angielski szkoleniowiec był piłkarzem Swansea przez 10 lat i zapewnił, że jest dumny z przeszłości swojego klubu. Obecnie koncentruje się jednak na teraźniejszości i osiąganiu jak najlepszych wyników.

- Kiedy mam trochę czasu, spoglądam wstecz i myślę o drodze, którą przebyłem. Najważniejsza jest jednak chwila obecna. Cały czas chcemy się poprawiać i na tym głównie się koncentrujemy. To ważne, aby nasz zespół pokazał się z dobrej strony i jestem pewien, że w niedzielę tak się stanie
- zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
RedPanda
Zarejestrowany od: 1039 dni
Ilość komentarzy: 1120
Oceny: +5917
Kibicuje:
Dania Everton Tottenham Hotspur Swansea City AFC Węgry Islandia Feyenoord Walia
30.08.2015 / 18:55:27
I pokazaliście!

Tabela