betclic

Monreal: Mustafi pasuje do Premier League

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 10:37, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Nacho Monreal pomaga Shkodranowi Mustafiemu zadomowić się w drużynie Arsenalu. - Będzie mu łatwo się zaaklimatyzować - powiedział hiszpański obrońca "Kanonierów" w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

Reprezentant Niemiec, po transferze z Valencii, w sobotnim meczu z Southamptonem może zadebiutować w drużynie z północnego Londynu. Anglia to nie jest dla niego nic nowego, ponieważ w latach 2009-2012 był graczem Evertonu. - Mieszkał już za granicą, mówi po angielsku i zna Mesuta Oezila. Będzie mu łatwo się zaaklimatyzować w naszym klubie - powiedział Monreal.

- Wszystkie te elementy mają wpływ na zmianę środowiska. To dobrze dla niego, ponieważ od pierwszego dnia czuje się tutaj jak w domu - podkreślił hiszpański boczny obrońca.

- Mustafi to zawodnik, jakich lubię. Jest doświadczony i trudno go przejść. To sprawia, że bardzo dobrze pasuje do stylu gry w Premier League. Naprawdę potrzebowaliśmy środkowego obrońcy, mając na uwadze kontuzje Pera Mertesackera oraz Gabriela, a także wypożyczenie Caluma Chambersa. Mam nadzieję, że Shkodran jest szczęśliwy od samego początku i będzie dla nas robił to, co potrafi najlepiej - stwierdził Monreal.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21334
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
10.09.2016 / 09:30:15
Bardzo dobrze.