betclic

Montella: Musimy patrzeć w przyszłość

Ostatnia aktualizacja: 20/09/16 16:39, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Fabrizio Andrea Bertani/Shutterstock

AC Milan zagra we wtorek z Lazio w meczu 5. kolejki włoskiej Serie A. Vincenzo Montella, szkoleniowiec "Rossonerich", powiedział przed spotkaniem, że rywale mają bardzo silną linię pomocy. 

- Oni są coraz lepsi i pracują nad tym projektem od długiego czasu. Mają dobrych zawodników, więc musimy być skoncentrowani. Rywale wiedzą, jak atakować i grają skrzydłami. Ich pomoc jest bardzo silna - powiedział Montella, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

- Musimy zwrócić uwagę na stałe fragmenty. To nie będzie łatwe spotkanie, ale musimy być na nie gotowi pod względem mentalnym oraz fizycznym. Spodziewam się, że rozegramy dobry mecz - stwierdził trener drużyny z San Siro. 

Jego zespół zajmuje na razie 10. miejsce w ligowej tabeli. Lazio jest tuż za podium. 

- Sześć punktów w czterech meczach to mniej więcej tyle, ile oczekiwaliśmy. Jesteśmy jednak rozczarowani naszą przegraną z Udinese. Jestem przekonany, że ten zespół znajdzie odpowiednią stabilizację i kontynuację. Musimy patrzeć w przyszłość i nie oglądać się na to, co wydarzyło się w poprzednich sezonach - podkreślił Montella.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela